Nasıl Başvurabilirim?

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları 2021 sezonu erken kayıtları başladı! Kontenjanlarımız dolmadan erken kayıt kampanyamızdan yararlanabilir, 2021 yılı kış, bahar ve yaz aylarında dilediğiniz bir ülkede uluslararası bir kampa gitmek için yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz…

-KAYIT İŞLEMLERİ:

Eğer 18 yaş altı bir kampa gitmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.


1) ONLİNE BAŞVURU 
Kayıt olmak için hemen şimdi buraya tıklayarak online başvuru formunu doldurabilir ve gitmek istediğiniz 1 ülkeyi seçebilirsiniz. Ülke seçmeden önce ülke kontenjan listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Uyarı: Tüm İTALYA ve FİNLANDİYA başvuruları için YEŞİL PASAPORT zorunluluğu bulunmaktadır. BORDO PASAPORTA sahip gönüllülerimizin İTALYA ve FİNLANDİYA başvuruları, o ülkeyi seçmiş olsalar dahi iptal edilecek ve onayları doğrultusunda başka bir ülkeye aktarılacaktır.

Uyarı: Bir kampa yerleşmek için yalnızca bir ülke tercih edilebilir. Birden fazla kampa yerleşmek için aynı ülkeyi veya farklı ülkeleri birden fazla kez sepetinize ekleyebilirsiniz. Her ülke, bir kamp başvurusu anlamına gelir ve her biri için ayrı kayıt ücreti ödemeniz gerekir. 

2) KAYIT ÜCRETİ

Kayıt ücretine konaklama, günde üç öğün yemek ve kamp aktiviteleri dahildir. Ulaşım ve vize masrafları kampçıya aittir.

Ücret listemizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kamp ücretinizi başvuru yaparken kredi kartıyla, bankanızla havale ve eft yöntemi ile TÜRK LİRASI olarak veya ofisimizde nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Uyarı: Ödemeyi bir başkası sizin adınıza yapabilir.

Uyarı: Havale/EFT yoluyla yapılan ödemeler için outgoing@gsm.org.tr adresine dekont göndermeniz gerekmektedir.

Uyarı: Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerin açıklama kısımlarına kampçının adı ve soyadı ile seçmiş olduğu ülkenin adı mutlaka yazılmalıdır.

3) EVRAK TESLİMİ

Kayıt için gerekli belgeler:
Kayıt belgelerinizi; Kocatepe Mahallesi, Bayındır 2 Sokak 45/9, Çankaya 06420 Ankara ofis adresimize elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.

18 Yaş Üzeri İçin Gerekli Belgeler:
a) Her sayfası önlü arkalı imzalanmış ve uygun yerleri kampçı tarafından doldurulmuş 2 nüsha sözleşme (Ülkenizi seçtikten sonra e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir).
b) Kimlik fotokopiniz.
c) E-devlet üzerinden alabileceğiniz Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi.

Önemli Uyarı: Sözleşmenin 2 nüshasının da her sayfasının imzalanması ve en son sayfada boş bir yere "sözleşmenin tamamını okudum, kabul ediyorum" ibaresi yazılarak imzalanması gereklidir. 

-------------------------------------------------------------
18 Yaş Üzeri Sözleşme İNDİR
-------------------------------------------------------------

Kamp tercihlerinizi kayıt olduktan sonra Mart Ayı'nda yapabilirsiniz. 2021 Yaz Sezonu Kamp Listesi Mart Ayı'nda web sitemizde ve kamp sistemlerinizde açıklanacaktır. 


***Banka transferlerindeki banka komisyonu, swift vb. aracılık ücretlerinin kampçı tarafından ödenmesi gerekmektedir. 

TL Hesap Bilgilerimiz:

Banka Havalesi/EFT İçin Hesap Bilgileri
HESAP SAHİBİ : GSM-GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ
BANKA: GARANTİ BANKASI
ŞUBE: KIZILAY
ŞUBE KODU: 082

TR54 0006 2000 0820 0006 2924 08
Dekontunuzu Buraya Gönderiniz: outgoing@gsm.org.tr

İrtibat: outgoing@gsm.org.tr - (0312) 417 11 24