Nasıl Başvurabilirim?

Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları 2024 sezonu kayıtları devam ediyor!
Kalan son kontenjanları kaçırmamak için, sezon sonu fırsatını kaçırmayın!

KAYIT İŞLEMLERİ:

Eğer 18 Yaş Altı bir kampa gitmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.


1) ONLINE BAŞVURU 
Kayıt olmak için hemen şimdi buraya tıklayarak online başvuru formunu doldurabilir ve gitmek istediğiniz 1 ülkeyi seçebilirsiniz. Ülke seçmeden önce ülke kontenjan listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Uyarı: Tüm İTALYA, DANİMARKA ve FİNLANDİYA başvuruları için YEŞİL PASAPORT zorunluluğu bulunmaktadır. BORDO PASAPORTA sahip gönüllülerimizin bu ülkelere olan başvuruları, o ülkeyi seçmiş olsalar dahi iptal edilecek ve onayları doğrultusunda başka bir ülkeye aktarılacaktır. 

Uyarı: Bir kampa yerleşmek için yalnızca bir ülke tercih edilebilir. Birden fazla kampa gitmek için seçtiğiniz ülkeleri birden fazla kez sepetinize ekleyebilirsiniz. Her ülke, bir kamp başvurusu anlamına gelir ve her biri için ayrı kayıt ücreti ödemeniz gerekir. Aynı ülkede birden fazla kampa katılmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bununla birlikte, eğer birden fazla kampa katılmak istiyorsanız, yeşil pasaportunuzun olması veya hazırda geçerli bir Schengen vizenizin olması gerekmektedir.


2) KAYIT ÜCRETİ

 2024 Sezon Sonu Avantajlı Kayıt Ücretleri:
01.06.2024'ten itibaren geçerli %50 indirim:
 
TÜM ÜLKELER İÇİN: 200 €
Kayıt ücretine konaklama, günde üç öğün yemek ve kamp aktiviteleri dahildir. Ulaşım ve vize masrafları kampçıya aittir.

18 Yaş Altı Kayıt Ücreti: 450 €
18 yaş altı kamplarda kampa göre değişiklik gösteren 150 € ila 400 € arasında ekstra ücretler talep edilebilir. Bu ücretler çoğunlukla kampa varıştan sonra kamp liderine teslim edilebilir. 

Kayıt ücretine konaklama, günde üç öğün yemek ve kamp aktiviteleri dahildir. Ulaşım ve vize masrafları kampçıya aittir.

Kamp ücretinizi ofisimizde EURO NAKİT olarak ödeyebilirsiniz. Nakit ödeme imkanlarını 03124171124 numaralı hattan sorgulayabilirsiniz.

Ankara'da ikamet etmeyen kampçılarımız kayıt ücretlerini kredi kartıyla (sanal pos/online) veya banka transferi (havale/EFT) yöntemi ile TÜRK LİRASI olarak ödeyebilirler. TÜRK LİRASI ödemelerinde kamp sistemi ödeme bölümünde belirtilen ortalama sabit kur ile hesaplanmış güncel fiyatlar geçerlidir. Banka ve diğer komisyonlar kampçı tarafından ödenmelidir.

Uyarı: Ödemeyi bir başkası sizin adınıza yapabilir.
Uyarı: Havale/EFT yoluyla yapılan ödemeler için outgoing@gsm.org.tr adresine dekont göndermeniz gerekmektedir.
Uyarı: Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerin açıklama kısımlarına kampçının adı ve soyadı ile seçmiş olduğu ülkenin adı mutlaka yazılmalıdır.


3) EVRAK TESLİMİ

Kayıt için gerekli belgeler:
Kayıt belgelerinizi; Kocatepe Mahallesi, Bayındır 2 Sokak 45/9, Çankaya 06420 Ankara ofis adresimize elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.

18 Yaş Üzeri İçin Gerekli Belgeler:
a) Her sayfası önlü arkalı imzalanmış ve uygun yerleri kampçı tarafından doldurulmuş 2 nüsha sözleşme (Ülkenizi seçtikten sonra e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir).
b) Kimlik fotokopiniz.
c) E-devlet üzerinden alabileceğiniz Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi.

Önemli Uyarı: Sözleşmenin 2 nüshasının da her sayfasının imzalanması ve en son sayfada boş bir yere "sözleşmenin tamamını okudum, kabul ediyorum" ibaresi yazılarak imzalanması gereklidir. 

-------------------------------------------------------------
18 Yaş Üzeri Sözleşme İNDİR
-------------------------------------------------------------

Kamp tercihlerinizi kayıt olduktan sonra 2024 Mart Ayı'nda yapabilirsiniz. 2024 Yaz Sezonu Kamp Listesi Mart Ayı'nda web sitemizde ve kamp sistemlerinizde yayınlanacaktır.


TL Hesap Bilgilerimiz:

Banka Havalesi/EFT İçin Hesap Bilgileri
HESAP SAHİBİ : GSM-GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ
BANKA: GARANTİ BANKASI
ŞUBE: KIZILAY
ŞUBE KODU: 082
IBAN: TR54 0006 2000 0820 0006 2924 08
Dekontunuzu Buraya Gönderiniz: outgoing@gsm.org.tr
***Banka transferlerindeki banka komisyonu, swift vb. aracılık ücretlerinin kampçı tarafından ödenmesi gerekmektedir. 

İrtibat: outgoing@gsm.org.tr - (0312) 417 11 24