SİZİN İÇİN YENİLENDİK!

SİZİN İÇİN YENİLENDİK!

Değerli Gönüllümüz,

2024 sezonunda sizin için yenilendik!

1) Şifreli Kamp Sistemi ile Bilgileriniz Güvende!

Kayıtlı bir gönüllüyseniz, mevcut kamp sisteminiz için size özel bir şifre belirleyebilirsiniz! BURAYA TIKLAYARAK veya internet sitemizdeki "kamp sistemi" butonuna tıklayarak "şifremi unuttum" bölümünden size özel bir şifre belirlemeniz yeterli olacaktır. Devamında profil ve başvuru bilgilerinizi güncellemeyi ihmal etmeyiniz.

Uyarı: Daha önceden kamp sistemine giriş yaptığınız geçerli e-posta adresinizi kullanmanız gerekmektedir. Eğer hangi e-posta adresiniz ile kayıt olduğunuzu hatırlamıyorsanız, bizi arayarak destek alabilirsiniz.

2) Güncel Trendlere Uygun, Kullanıcı Dostu Veritabanı

Kamp başvurularınızı, evraklarınızı, işlemlerinizi güvenle saklayabileceğiniz, teknolojisi yenilenmiş daha güvenli ve kullanıcı dostu veritabanımız sizin için çalışıyor. Kamp sisteminiz yenilendi.

3) Gelişmiş Arama Motoruna Sahip, Fotoğraflı Kamp Listesi

Kamp listemiz yenilendi. Uluslararası kamp havuzunu otomatik olarak tarayan, size en güncel kampları anında gösteren, çeşitli kriterlere göre arama yapabildiğinizkamp listesi yayında! Artık kampları fotoğraflarıyla görüntüleyebilirsiniz!

4) Kolay ve Güvenli Ödeme Sistemi

Kredi kartınızı kullanarak ister taksitli ister peşin ödemelerinizi güvenle yapabileceğiniz, kullanıcı dostu ödeme sistemimiz sizlerle! Ödemelerinizi 3D güvenli ödeme yöntemi ile gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Yeni sezonda sizin için yenilendik ve yenilenmeye her zaman devam edeceğiz.

Bir sorunla mı karşılaştınız?
Bize bir öneriniz mi var?


Lütfen bizimle paylaşın! Geri bildirimleriniz bizim için çok önemli.
0312 417 1124
outgoing@gsm.org.tr

GSM - Gençlik Servisleri Merkezi
1985, Ankara

Her hakkı saklıdır. 

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?