KAMP TERCİHLERİ BAŞLIYOR

KAMP TERCİHLERİ BAŞLIYOR

Değerli GSM Gönüllüleri,

Yaptığınız küçük çalışmalar tüm dünyada sizin gibi 40.000'den fazla gönüllünün yaptıklarıyla birleşince eşsiz bir toplumsal fayda yaratacak. Ancak unutmayın!

Workcamps (International Voluntary Service - IVS) ya da Türkçesi Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları, her şeyden önce siz değerli gönüllülerimizin gelişimine odaklanır. Sizin gibi kalbi güzel küresel vatandaşlar kazanmanın değeri paha biçilemez ve sürdürülebilirliği tartışılamaz! Bu yüzden, konfor alanınızdan çıkıp gençliğinizi ve motivasyonunuzu ortaya koymanın tam zamanı!

Kamp tercihi yapmadan önce size çok önemli UYARILARIMIZ VAR! Lütfen aşağıdaki uyarıları okumadan kamp tercihi yapmayınız.

1) 2024 YAZ SEZONU KAMPLARI 01 MART İTİBARİYLE KAMP LİSTESİNE YÜKLENMEYE BAŞLAYACAK. KAMPLARI İNCELEMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.
2) KAMP TERCİHLERİ İSE 04 MART İTİBARİYLE YAPILABİLECEKTİR.

⚠️ ÖNEMLİ UYARILAR:

Eğer kayıt evraklarınızı teslim etmediyseniz, lütfen 7 gün içinde elden veya posta ile teslim ediniz. Kayıt evraklarını teslim etmeyen kampçılarımız kamp kabul döneminde sorun yaşayabilirler.

1) Lütfen kamp tercihi yapmadan önce kişisel bilgilerinizin yer aldığı PROFİL bölümündeki bilgilerini kontrol ediniz, düzeltiniz ve kaydediniz. Adres bölümü hariç tüm bilgilerinizin İNGİLİZCE olduğundan emin olunuz.

2) Lütfen başvuru bölümünüzdeki motivasyon bilgilerinizi kontrol ediniz. Bu alandaki PROJECT REGISTER REASON bölümü en önemlisidir. Buraya Uluslararası Gönüllü Hizmetine neden başvurduğunuzu, beklentilerinizi ve sunabileceklerinizi içeren, gönüllü motivasyonu taşıyan bir paragraf (İngilizce 50-100 kelime) yazdığınızdan emin olunuz. Altın kelimeler: Volunteer, explore, culture, peace, world, equality, climate, mobility, support, nature vb.

3) Lütfen tercih yapmadan önce profilinizdeki PASAPORT BİLGİLERİNİN güncel ve geçerli olduğundan emin olunuz. Pasaport bilgileri güncel olmayan kampçılarımıza davet mektubu ve gönderici referans mektubu sağlayamayız.

4) Tercih ettiğiniz kampları lütfen iyice okuyunuz. Tarih, iş detayı, konaklama/yemek ve lokasyon gibi koşullara dikkat ediniz. Lütfen katılmayacağınız bir kampı tercih etmeyiniz. Katılabileceğiniz ne kadar çok kamp tercih ederseniz o kadar avantajınıza olacaktır.

5) Eğer birden çok kampa gidecekseniz, önce bir ülkeden tercih yapıp o ülkeden kabul gelmesini bekleyiniz. Gideceğiniz ikinci kampı, kabul aldığınız ilk kampın arkasına veya önüne gelecek şekilde tercih edebilirsiniz. Biz buna GSM'de MULTICAMPING NINJA taktiği diyoruz. 😎

6) Kamp tercihi yaparken mobil cihaz yerine bir bilgisayar kullanırsanız daha kullanışlı olacaktır.

7) Eğer kampa bir arkadaşınızla birlikte gitmek istiyorsanız, başvuru bölümünüzde "I want to go with someone" bölümünde birlikte gideceğiniz kişinin adı ve soyadı yazılmış olmalıdır. Partnerinizle aynı kampları, aynı sırayla tercih etmeyi unutmayınız!

⚠️ Tercih ettiğiniz ülkede hiç mi kamp yok? PANİK YAPMAYIN 🙂 Muhtemelen o ülkedeki partnerlerimiz henüz kamplarını yayınlamamıştır. Bunu bizi arayarak ya da bize mail atarak teyit edebilir ve tavsiye isteyebilirsiniz.

Kamp tercihi için yapmanız gereken, aşağıdaki butona tıklayarak kamp sisteminize giriş yapmanız, başvurularım > detaylar > kamp tercihi bölümünden tercih ettiğiniz kampları sepete atıp onaylamak olacaktır. 😇

Unutmayın, biz buradayız ve sizler için çalışıyoruz. İletişim kurmaktan çekinmeyiniz. 💙 

GSM, tüm gönüllülerimize mutlu ve sağlıklı bir kamp sezonu diler.

KAMP TERCİHİ YAP (Şifreli sisteme geçiş yaptık! Eğer var olan sisteminiz için henüz bir şifre belirlemediyseniz, sistem sizi yönlendirecektir.)
Kamp tercihleri 04 Mart Pazartesi günü açılacaktır. 

KAYIT OL (KAYIT OLMADAN ÖNCE ÜLKE BAZLI KONTENJAN LİSTEMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.)

HERKESE AÇIK KAMP LİSTESİ (Kayıt olmayan gönüllülerimiz buradan kamplara bakabilirler, ancak tercih yapamazlar.)

GSM - GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ 
1985, Ankara

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?