GELENEKSEL GÖNÜLLÜ PARTİSİ 2022

GELENEKSEL GÖNÜLLÜ PARTİSİ 2022

Sevgili GSM Gönüllüleri! Bizi özlediniz mi? Biz sizi çok özledik!

Arkadaşlığınızı, sohbetinizi, müziği, eğlenceyi ve elbette ki gönüllülüğü tekrar hatırlamak, sizlerle bir arada olmak için ne kadar heyecanlı olduğumuzu tahmin bile edemezsiniz. Yalnız mıyız? Tabii ki hayır! "Goril Reggae Band" de sizler gibi bir GSM gönüllüsü ve çok değerli tamtamcı dostlarımız da bizlerle birlikte! Gelin, hep birlikte eğlenirken bir yandan Afrika'nın, özgürlüğün, barışın ve umudun müziğini dinleyelim!

PARTİDE NE VAR?

Partimizde her yıl yaptığımız gibi, eski-yeni gönüllüler ile tanışma, cool takılanlar için sohbet; maceracılar için oyunlar ve küçük yarışmalar ; yerinde duramayanlar için müzik ve dans; sürpriz çekilişler, canı boğazından gelenler için yiyecek/içecek ikramlarımız var! Ancak çoğunuzun bildiği ve bazılarınızın yeni öğreneceği gibi, GSM Geleneksel Gönüllü Partisi, kendisi ve gönüllüleri gibi mütevazidir.

Ve tabii ki Goril Reggae Band akustik konseri!

PARTİYE KİMLER KATILABİLİR?

Partimize yalnızca eski-yeni GSM Gönüllüleri ve GSM Gönüllülerinin yanlarında getirebileceği bir arkadaşı katılabilir.

- Yaş Sınırı: 18 - 30

- Davetiye zorunludur. Bu formu doldurarak davetiye başvurusu yapmış olacaksınız, davetiyeniz e-posta adresinize gönderilecektir.

- Her GSM Gönüllüsü yanında dilediği bir (yalnızca bir) arkadaşını getirebilir. Arkadaşlarınızın GSM Gönüllüsü olmasına gerek yoktur. Arkadaşınızın da bu formu doldurması gerekmektedir.

- Partimiz kontenjanla sınırlıdır. Erken başvuran oturur! :)

- Davetliler yanlarında yiyecek ve içecek getirebilirler. Getirilen içeceklerin bandrollü ve açılmamış olması gerekmektedir.

* Geleneksel Gönüllü Partisi bir motivasyon etkinliğidir. Partimize giriş ÜCRETSİZDİR ve içeride herhangi bir ürün satışı ile ticari faaliyet bulunmamaktadır.

* Partiye gelememe durumunuz oluşursa lütfen en erken zamanda bildiriniz. Böylece sizin yerinize bir başka kişiyi davet edebiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler!

17 Aralık 2021 Cumartesi | 20.00

GSM Ofisi: Kocatepe Mah. Bayındır 2 Sk. 45/9 Kızılay, Çankaya, Ankara.

DAVETİYE ALMAK İÇİN TIKLA
 
www.kamp.gsm.org.tr
outgoing@gsm.org.tr
0312 417 11 24

GSM - Gençlik Servisleri Merkezi
1985, Ankara
©Her Hakkı Saklıdır.

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?