GELENEKSEL GÖNÜLLÜ PARTİSİ

GELENEKSEL GÖNÜLLÜ PARTİSİ

Değerli Gönüllülerimiz,

Arkadaşlığınızı, sohbetinizi, müziği, eğlenceyi ve elbette ki gönüllülüğü tekrar hatırlamak, sizlerle bir arada olmak için ne kadar heyecanlı olduğumuzu tahmin bile edemezsiniz.

PARTİDE NE VAR?

Geleneksel Gönüllü Partisi bir tanışma ve motivasyon partisidir. Bu partide eski gönüllüler ile tanışıp kamp anılarını dinleyebilir, yeni gönüllüler ile tanışıp meraklı sorularını yanıtlayabilirsiniz. Biz tanışabilmenizi kolaylaştıracak bazı etkinlikler düzenliyoruz. Ama partinin neresinde duracağınıza elbette siz karar verirsiniz! :)

Partimizde her yıl yaptığımız gibi, eski-yeni gönüllüler ile tanışma, cool takılanlar için sohbet; maceracılar için oyunlar ve küçük yarışmalar ; yerinde duramayanlar için müzik ve dans; sürpriz çekilişler, canı boğazından gelenler için yiyecek/içecek ikramlarımız var! Ancak çoğunuzun bildiği ve bazılarınızın yeni öğreneceği gibi, GSM Geleneksel Gönüllü Partisi, kendisi ve gönüllüleri gibi mütevazidir.

Partiye enstrümanınızı getirebilirsiniz! Bu partide çalmak ve söylemek serbesttir.

PARTİYE KİMLER KATILABİLİR?

Bu parti yalnızca GSM gönüllülerine özeldir.
(Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları, Erasmus+ programları, GSM gençlik ve eğitim projeleri katılımcılarına açıktır.)

- Her GSM Gönüllüsü yanında dilediği bir (yalnızca birarkadaşını getirebilir. Arkadaşlarınızın GSM Gönüllüsü olmasına gerek yoktur.

- Yaş Sınırı: 18 - 30

- Davetiye zorunludur. Bu formu doldurarak davetiye başvurusu yapmış olacaksınız, davetiyeniz e-posta adresinize gönderilecektir.

- Partimiz kontenjanla sınırlıdır. Erken başvuran oturur! :)

- Davetliler yanlarında yiyecek ve içecek getirebilirler. Getirilen içeceklerin bandrollü ve açılmamış olması gerekmektedir.

Geleneksel Gönüllü Partisi bir motivasyon etkinliğidir. Partimize giriş ÜCRETSİZDİR ve içeride herhangi bir ürün satışı ile ticari faaliyet bulunmamaktadır.

Partiye gelememe durumunuz oluşursa lütfen en erken zamanda bildiriniz. Böylece sizin yerinize bir başka kişiyi davet edebiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler!

23 Aralık 2023 Cumartesi | 20.00

GSM Ofisi: Kocatepe Mah. Bayındır 2 Sk. 45/9 Kızılay, Çankaya, Ankara.

DAVETİYE ALMAK İÇİN TIKLA
 
outgoing@gsm.org.tr
0312 417 11 24

GSM - Gençlik Servisleri Merkezi
1985, Ankara
©Her Hakkı Saklıdır.

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?