Blog Yazan Gönüllülerimize İndirim Fırsatı!

Blog Yazan Gönüllülerimize İndirim Fırsatı!

Kampanya sonlanmıştır!

Değerli Gönüllümüz,

Eğer 2022-2023 yıllarında bir kampa katıldıysan, sana anılarını ölümsüzleştirebileceğin, yeni gönüllülere yol gösterebileceğin ve tüm bunları yaparken 2024'te bir kampa katılmayı planlıyorsan anında 30 € indirim kazanabileceğin bir fırsatta geldik!

Gönüllünün Seyir Defteri, yurt dışında Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları'na (Workcamps) katılmış gönüllülerimizin blog yazılarını ve fotoğraflarını paylaştığı bir blog sayfasıdır. Yapman gereken tek şey, blog sayfamızı ziyaret ederek blog yazını göndermek, fotoğraflarını paylaşmak ve değerlendirici arkadaşlarımızın kabul etmesini beklemek! İçerik kurallarımıza ve beklenen formata uygun bloglar kabul edilecek ve sana anında 2024 sezonunda kullanabileceğin 30 € indirim tanımlanacak!

Bu indirimden yararlanmak için 10 saniyeni alacak bir başka ricamız daha var! Google arama motoruna "Gençlik Servisleri Merkezi" yazarak sağ tarafta karşına çıkan Google yorumlarında bizi değerlendirip yorum yapabilir ve görünürlüğümüze destek olabilirsin!


BLOG YAZISI GÖNDER (Tıklayınız)
Gönüllünün Seyir Defteri (blog.gsm.org.tr)

Kampanya Koşulları:
1) Yalnızca 2022 ve 2023 yıllarında katılan gönüllülerin blog yazıları değerlendirilecektir.
2) Gönderilen blog yazısı,öncelikle yayınlanmış olmalıdır. Yayınlamaya uygun olmayan blog yazarları bu indirimden faydalanamayacaktır.
3) Kampanya 31 Aralık 2023'e kadar geçerlidir.
4) İndirim hakkı, yalnızca 2024 sezonu için kullanılabilir. Bu hak bir başkasına devredilemez, başka bir sezona aktarılamaz.
5) GSM, kampanya koşullarıyla ilgili her türlü değişiklik hakkını saklı tutar.


Sevgiyle kal!

Workcamps 2024
Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları


GSM - GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ
1985, Ankara

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?