Aşağıdaki program 2020 programıdır. 2021 programı henüz açıklanmamıştır ve başvuruları başlamamıştır. Lütfen bizi takip etmeye devam ediniz.

Uyarı: Bu kamp bir gönüllü çalışma kampı değildir. Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları'na Başvurmak İçin Lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Uluslararası Grup Gençlik Kampı
Almanya

01 - 09 Ağustos 2020
Münih - Almanya

14-16 Yaş Grubu
İngilizce
(Tarih ve Lokasyon Bilgileri Güncellenebilir.)


KAMPTA NE VAR?
Bu yıl 56. kez düzenlenecek olan Almanya Uluslararası Grup Gençlik Kampı sizlere, değişik ülkelerden gençlerle birlikte geçirebileceğiniz harika bir tatil fırsatı sunuyor! Almanya’nın en köklü gençlik kuruluşlarından birisi tarafından 1964 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Grup Gençlik Kampı; Almanya, Hollanda, İrlanda, İspanya, Çekya, Polonya, Rusya, Tunus ve Türkiye'den gençlerin katılımıyla düzenleniyor.

Kampın düzenlendiği okullarda gençlerin konaklama ve yemek ihtiyaçları karşılandığı gibi, kamp etkinliklerinin büyük kısmı da buna dahildir. Okulun sınıfları, şirin birer yatakhaneye dönüşüyor ve her bir katılımcıya yastık, battaniye ve nevresim takımı veriliyor.

Kamp süresince oldukça zengin kültürel, sanatsal, sosyal ve sportif (basketbol, voleybol, futbol, masa tenisi yüzme v.b.) etkinliklere, farklı başlıklar halinde düzenlenecek grup çalışmalarına, çevre gezilerine, akşam eğlencelerine ve partilere katılabilecek, değişik ülkelerden gençlerle arkadaşlık bağları kurabileceksiniz.

Gençlerin kamp süresince yemek ihtiyaçları kampın gerçekleşeceği okulda profesyonel aşçılar tarafından karşılanacak, kamp etkinliklerinin büyük kısmı da aynı okulda gerçekleştirilecek. Tüm program boyunca Türkiye’den GSM’nin görevlendireceği bir gençlik lideri sizlere eşlik edecek. Almanya’ya vardığınız andan itibaren, Alman grup liderleri de grubumuza katılacak ve kamp süresince sizlere destek olacaklar. Almanya’ya vardığınızda Almanya grup liderleri tarafından karşılanacak ve gençlik kampının yapılacağı yere onların eşliğinde gideceksiniz. Programın sonunda yine Alman liderler dönüş yolunda sizlere hava alanına kadar eşlik edecekler.

KAYIT ÜCRETİ
Konaklama
Yemek
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti (THY)
Profesyonel Lider
Hava Alanı Transferi
Geziler ve Etkinlikler
- DAHİL - 
İstanbul'dan Uçuşlarda 900 €
Ankara'dan Uçuşlarda 950 €


Toplam Kontenjan: 10 Kız | 10 Erkek
Kalan Kontenjan: 6 Kız | 7 Erkek

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

1) Online Başvuru Formu
Lütfen BURAYA TIKLAYARAK online başvuru formunu doldurunuz. Bu form, kampçı ve velisi tarafından birlikte doldurulmalıdır.

2) Gerekli Evrakların Teslimi

Kayıt için gerekli belgeler:
Kayıt belgelerinizi Bayındır 2 Sk. 45/9 Kızılay, Çankaya, Ankara adresindeki ofisimize elden teslim edebilir veya kargolayabilirsiniz.

18 Yaş Altı İçin Gerekli Belgeler:
a) Her sayfası önlü arkalı imzalanmış ve uygun yerleri kampçı ve velileri tarafından doldurulmuş
2 nüsha sözleşme. (Ülkenizi seçtikten sonra e-posta adresinize gelecektir.)
b) Kimlik fotokopileriniz. (Kampçı+Veliler)
c) E-devlet üzerinden indirdiğiniz ikamet belgeniz.
d) Muvafakatname (Veli İzin Belgesi) - Ülkenizi seçtikten sonra e-posta adresinize gelecektir.

Önemli Uyarı: Sözleşmenin 2 nüshasının da her sayfasının imzalanması ve en son sayfada boş bir yere "sözleşmenin tamamını okudum, kabul ediyorum" ibaresi yazılarak imzalanması zorunludur. Bu şekilde gönderilmeyen sözleşmeler kabul edilmeyecektir.

A) Kamp Sözleşmesi (Cihazıma İndir) <- Tıklayınız
B) Muvafakatname (Cihazıma İndir) <- Tıklayınız
C) Kampçıya ve Velilerine Ait Kimlik Fotokopileri
D) Kampçıya ve Velilerine Ait Yerleşim Yeri Belgeleri (E-Devlet Kabul Edilir.)

3) Kayıt Ücretinin Yatırılması

Ücretinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. İlk ödeme miktarı minimum 500 € olmalıdır. Geriye kalan miktarı 15 Haziran 2020'ye kadar dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.
A) GSM Ofisinde EURO Nakit Olarak
B) EURO Banka Transferi İle
HESAP SAHİBİ : GSM-GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ
BANKA: GARANTİ BANKASI
ŞUBE: KIZILAY
ŞUBE KODU: 082
EURO HESAP NO. 9078312
TR72 0006 2000 0820 0009 0783 12
Lütfen Dekontunuzu Bu Adrese E-Posta İle Gönderiniz: outgoing@gsm.org.tr

                                                                     55. Almanya Uluslararası Grup Gençlik Kampı Grup Fotoğrafı (2019)
GSM - Gençlik Servisleri Merkezi
www.gsm.org.tr 
Her Hakkı Saklıdır.