TERCİH DÖNEMİ 15 MART'TA BAŞLIYOR!

TERCİH DÖNEMİ 15 MART'TA BAŞLIYOR!

TERCİH DÖNEMİ 15 MART'TA BAŞLIYOR!

🌐Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları 2019 sezonu yaz kampları için tercihlerinizi 15 Mart itibariyle yapabilirsiniz! Seçtiğiniz ülkeden en az 3, en fazla 10 kamp tercih edebilir, daha sonra bizden güzel haberler bekleyebilirsiniz. 

➡️Kayıt olmayan kampçılarımız ise dilediği zaman kayıt olabilir ve aynı işlemi gerçekleştirebilir. Dikkat, kontenjanlar dolmadan harekete geçmenin tam zamanı!

⚠️E-posta adresinizin Spam dahil tüm gelen kutularını her gün kontrol etmeyi ihmal etmeyin. 😋

🌳2019 yılında GSM Gönüllüleri yine dünyaya ve kendilerine renk katmaya gidiyor!

🌎Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları - 2019


✳ Gülümseten Bilgiler:

- Yerleştirme önceliği kayıt ücretinin ödenme tarihlerine göre yapılmaktadır. Önce tercih yapmanız, önce yerleştirileceğiniz anlamına gelmez. Geç kayıt yaptırmış olmanız da bir kampa yerleşemeyeceğiniz anlamına gelmez. :)

- Kayıt yaptıran ve tercih yapan kampçılarımızın %95'i yerleştirilmektedir. Endişelenmek yerine yerleştirme sürecinde bizimle birlikte hareket etmeniz süreci kolaylaştırır. :)

- Yerleştirme sürecinde bizimle olan iletişiminizi outgoing@gsm.org.tr e-posta adresi üzerinden yazılı olarak gerçekleştirmeniz, yerleşme sürecini hızlandırır ve kolaylaştırır. :)

- Gönderdiğiniz ilk tercih formunda bir kampa yerleşemezseniz lütfen panik yapmayın. Yeniden tercih yapabilirsiniz. :)

- Yerleştirme sürecinde çalışan arkadaşlarımız sizin gibi yüzlerce gönüllümüzü yerleştirmek için uğraşmaktadır. Lütfen onların tavsiye ve uyarılarını dikkate alın. Çalışanlarımız sizi en çok istediğiniz yere yerleştirmek için ellerinden geleni yapmaktadır ve çok tecrübelidirler. Ancak lütfen 4000'in üzerinde kamp arasından 2-3 tanesinde ısrarcı olmayın. Size uygun başka yüzlerce kamp olduğuna eminiz! Zaten bir gönüllü için dünyanın neresine renk verdiği ne kadar önemli olabilir ki? Önemli olan renk vermek :)

- Yerleştirme süreci ve devamında lütfen e-postanızın Spam dahil tüm gelen kutularını en geç 2 günde bir kontrol ediniz. :)

- Eğer bir kampa yerleştiyseniz, uçak bileti almanın tam zamanıdır!
- Vize ihtiyacınız mı var? Acele etmeyin. Size davet mektubu ve vize destek yazısı göndereceğiz. Biz bu belgeleri yollayana kadar siz konsolosluğun talep ettiği diğer belgeleri hazırlayabilirsiniz. :)

***Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları İçin Buraya Tıklayınız.***


- GSM - Gençlik Servisleri Merkezi (1985)


Be Volunteer for Better World!
WE ARE VOLUNTEERS!

International Voluntary Service
WorkcampsBu yazıyı paylaşmak ister misin?