KAMPANYA: Aralık Ayı Kayıtlarında Mavi Ülkeler İndirimli!

KAMPANYA: Aralık Ayı Kayıtlarında Mavi Ülkeler İndirimli!

100. YIL KAMPANYASI: Kasım Ayı Kayıtlarında Kırmızı Ülkeler İndirimli!

01 Aralık -  31 Aralık 2019 tarihleri arasında aşağıda belirtilen ülkelere indirimli kayıt olma fırsatını kaçırmayın! 

Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları'nın 100.Yılı'nda, gönüllülerimize sürpriz bir indirimle geliyoruz! 30 gün sürecek bu kampanya kapsamında erken kayıt olarak hem yerleştirme önceliğine hem de indirimli kayıt fırsatına erişebilirsiniz. Bilindiği gibi GSM, bir kampa en fazla 2 gönüllü yerleştirebilmektedir. Örneğin, bir kampı 10 kişi tercih etmiş ise, en erken kayıt yaptıran 2 gönüllü bu kampa yerleştirilir, diğer gönüllüler ise diğer tercihlerine yerleştirilir. Dolayısıyla, erken kayıt olmak, indirimli ücretten yararlanmanın yanı sıra, size yerleştirme sürecinde de avantaj sağlar. 

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

1) 18 yaş ve üzeri gönüllüler.
2) Yalnızca FİNLANDİYA ülkesi için 2020 yılının tamamını kapsayan Schengen vizesi olan, AB pasaportu veya yeşil pasaportu olan 18 yaş ve üzeri gönüllüler. Mavi Ülkelerde diğer kampanyalı ülkelerde böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır.
3) 01 Aralık - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında BU SAYFADA belirtilen işlemleri tamamlayarak kayıt olan gönüllüler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için online başvuru yapmak yeterli değildir. Gönüllülerimizin evraklarını teslim edip kayıt ücretini de ödemeleri gerekmektedir. Söz konusu tarihler arasında online başvurusunu yapmış ancak kayıt ücretini yatırmamış olan gönüllülerin 31 Aralık'dan sonra yapacağı ödemeler standart kayıt ücretinden işlem görür. 

Kampanya Koşulları

1) Estonya, Finlandiya, Polonya, Yunanistan, Rusya, Sırbistan, Slovakya ve Ukrayna ülkelerine yapılan kayıtlar için geçerlidir.
2) Finlandiya ülkesi için yalnızca yeşil pasaportu, AB pasaportu veya 2020 yılı boyunca geçerli Schengen vizesi olan gönüllüler başvuru yapabilir.
3) Kampanya yalnızca 01 Aralık 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Araık 2019 Saat 12.00 itibariyle söz konusu ülkelerin kayıt ücretleri, standart ücret olan 225 €'ya çıkacaktır.
4) Kampanyadan yalnızca 18 yaş ve üzeri gönüllüler yararlanabilir.
5) Kampanyalı kayıt ücreti yalnızca EURO NAKİT veya TÜRK LİRASI BANKA TRANSFERİ (Havale/EFT) ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kredi Kartı (Sanal POS / İnternet Bankacılığı) ile yapılan ödemelerde geçerli değildir.
6) Kampanyalı kayıt ücreti 150 € (yüz elli avro)'dur. Kayıt ücretine konaklama, yemek, gezi ve aktivite masrafları dahildir.
7) Kampanya kapsamında kayıt olan gönüllüler her hangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmayacaktır.
8) GSM, kampanya hakkında her türlü değişikliği yapma hakkını bu sayfadaki bilgileri güncellemek kaydıyla saklı tutar.
9) Kampanyalı kayıt ücreti, ekstra ücretleri kapsamaz.
10) Aynı anda birden fazla indirim ve kampanya hiç bir koşulda uygulanamaz.

Nakit ödemeler GSM'nin Ankara'da bulunan kayıt ofisine yapılabilir. 

Banka Transferi Ödeme Koşulları

Kampayalı ödemenizi GSM'nin TL hesabına HAVALE / EFT yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Hesap Adı: GSM GENÇLİK SERVİSLERİ MERKEZİ
TR IBAN: TR54 0006 2000 0820 0006 2924 08

ÖNEMLİ UYARI: Banka transferi ödemelerinizde 150 Euro'nun Türk Lirası karşılığını ödeme yaptığınız günün T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ SATIŞ KUR'unu baz alarak hesaplamanız gerekmektedir. Ödemenizi EFT olarak ve haftasonu gerçekleştirecekseniz, cuma gününün T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ SATIŞ KUR'unu baz almanız gerekmektedir.

Banka transferi ile yapılan ödemelerde ödeme dekontunun outgoing@gsm.org.tr adresine PDF dosyası olarak gönderilmesi zorunludur.

SABİT KAMPANYALAR

1) 2017-2019 yılları arasında daha önce en az bir kampa katılmış 18 yaş ve üzeri gönüllüler için kayıt ücreti 200 €'dur. Eğer yararlanabileceğiniz daha avantajlı bir kampanya varsa (Kırmızı Ülkeler, Mavi Ülkeler Gibi) bu kampanya geçerli değildir.
2) Kardeşiyle birlikte gelen gönüllüler için kardeşlerden birine 25 € indirim uygulanır. Eğer yararlanabileceğiniz daha avantajlı bir kampanya varsa (Kırmızı Ülkeler, Mavi Ülkeler Gibi) bu kampanya geçerli değildir.
3) Sabit kampanyalar dönemsel kampanyalar ile birleştirilemez.
4) 18 yaş altı gönüllüler hiç bir indirim ve kampanyadan yararlanamaz.

LÜTFEN BUNLARA DA BAKIN:

1) Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları Nedir?
2) Nasıl Başvurabilirim?
3) Sıkça Sorulan Sorular

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?